چندان هم فرقی ندارد؛ مانند تمام مسافرت ها اینجا نیز مردمان بسیاری کیف و چمدان و کوله به دست راهی نقطه ای مشخص در آن سوی این سرزمین هستند. مانند تمام مسافرت ها اینجا نیز مردمان از یک مبدأ مشخص به یک مقصد مشخص در حال حرکت هستند. اما تنها تفاوت اساسی بین همه مسافرت ها با این مسافرت اینکه، اینجا « عشق » حرف اول و آخر را می زند و به غیر از آن با هیچ معیار زمینی و دنیایی نمی توان چیزهایی را که در قالب این سفر به چشم می بینی باور کنی !! اربعین را می گویم .! همان سفری که تا پا در جاده نگذاشته و راهی آن نشوی و با چشم زمینی همه آن همه زیبایی های آسمانی را نبینی نمی توانی به عمق مطالبی که دیگران درباره اربعین تعریف می کنند، پی ببری .

خودم نوشت :

حتما شما هم اگر جای من بودید از این همه لطف و عنایت حضرت ارباب (ع) قطعا به وجد آمده و یک عمر مدیون او می شدید!! باور کنید من گناهکار لیاقت این همه عنایت را ندارم؛ اما کار حضرت ارباب است دیگر ؛ گناهکار و پاک را درهم قبول می کند !! برای سومین سال پیاپی لطف خداوند و عنایت امام حسین (ع) شامل حال بنده شد، و ان شاء الله تا سه روز دیگر همراه با کاروان های پیاده روی اربعین، عازم سرزمین عشق و حرم امام حسین (ع) هستم!
قطعا اگر توفیقی باشد؛ برای همه شما دوستان مجازی دعا خواهم کرد . در صورت بازگشت از این سفر هم، مانند سال های گذشته سفرنامه تصویری اربعین امسال را نیز در وبلاگ قرار می دهم.
اما دعا کنید که حداقل امسال برنگردیم . زندگی پس از کسانی که با سن کم شان شهید شدند؛ کمی سخت و ننگ آور است!! شهید جهاد مغنیه دقیقا با من هم سن و سال بود !! .
همگی حلال کنید !

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار پلاک خوان سالم زيبا سرو روان منsarve ravane man تگ کن - آرشیو مطالب شمیم تابستان learnpars دانلود مقاله و تحقيق